Skip to content

Yhteystiedot

Asiakaspalvelu

045 136 5303
Puhelut arkisin klo 8.00 - 16.00
Virka-aikana tavoitat alueiden sairaanhoitajat omista numeroista.

 

0600 390 400 (1,52e/min + pvm/mpm)
Puhelut kaikkina viikonpäivinä klo 7.00 - 22.00.

 

asiakaspalvelu@aurio.fi

 

Toimipiste ja postitusosoite
Lepikonkatu 10, 15100 Lahti

Yhteydenottopyyntö


    Laskutus

    Verkkolasku: 003730867473
    Operaattorin välittäjätunnus: OpusCapita (E204503)
    (Vastaanotamme ensisijaisesti verkkolaskuja)

    Yritys

    Y-tunnus: 3086747-3
    Alv-tunnus: FI30867473

    Yhteyshenkilösi

    Sairaanhoitajat alueittain

     

    Etelä-Lahti p. 044 756 0459

    Länsi-Lahti p. 044 756 0333

    Itä-Lahti p. 044 756 0451

    Luode-Lahti p. 050 564 9507
    sairaanhoitaja.lahti-luode@aurio.fi

    Keskusta-Lahti p. 044 756 0465

    Paavola-Lahti p. 050 431 4459

     

    Orimattila p. 050 471 4079
    sairaanhoitaja.orimattila@aurio.fi

    maren_olkkonen

    Maren Olkkonen

    Vastaava sairaanhoitaja
    maren.olkkonen@aurio.fi
    p. 045 183 0041

    markus_olkkonen

    Markus Olkkonen

    Sairaanhoitaja
    markus.olkkonen@aurio.fi
    p. 045 176 6404

    jan_olkkonen

    Jan Olkkonen

    Toimitusjohtaja
    jan.olkkonen@aurio.fi
    p. 041 545 1430

    michael_olkkonen

    Michael Olkkonen

    Operatiivinen johtaja
    michael.olkkonen@aurio.fi
    p. 040 172 4926

    hannu_olkkonen

    Hannu Olkkonen

    Kehityspäällikkö
    hannu.olkkonen@aurio.fi
    p. 044 336 0502

    ryhmäkuva_2019

    Parasta hoidon vaikuttavuutta yhteistyöllä!

    Aurio Hoivassa työskentelee joukko alan ammattilaisia, jotka pitävät huolta sinun terveydestäsi ja hyvinvoinnistasi. Varmistamme, että palvelumme ovat laadukkaita ja vaikuttavia.

    Tervetuloa!

    Aurio Hoiva Oy

    045 136 5303 
    Puhelut arkisin klo 8.00 - 16.00
    Virka-aikana tavoitat alueiden sairaanhoitajat omista numeroista.

    0600 390 400 (1,52e/min + pvm/mpm)
    Puhelut kaikkina viikonpäivinä klo 7.00 - 22.00.

    asiakaspalvelu@aurio.fi
     

    Toimipiste ja postitusosoite
    Lepikonkatu 10, 15100 Lahti