Skip to content

Yhteystiedot

Asiakaspalvelu

045 136 5303
Puhelut arkisin klo 8.00 - 16.00
Virka-aikana tavoitat alueiden sairaanhoitajat omista numeroista.

 

0600 390 400 (1,52e/min + pvm/mpm)
Puhelut kaikkina viikonpäivinä klo 7.00 - 22.00.

 

asiakaspalvelu@aurio.fi

 

Toimipiste ja postitusosoite
Lepikonkatu 10, 15100 Lahti

Yhteydenottopyyntö


Laskutus

Verkkolasku: 003725847187
Operaattorin välittäjätunnus: OpusCapita (E204503)
(Vastaanotamme ensisijaisesti verkkolaskuja)

Yritys

Y-tunnus: 2584718-7
Alv-tunnus: FI25847187

Yhteyshenkilösi

Sairaanhoitajat alueittain


Lahden keskusta

p. 044 756 0465

Etelä-Lahti
p. 044 756 0459

Länsi-Lahti
p. 044 756 0333

Itä-Lahti
p. 044 756 0451

Orimattila
p. 044 756 0451
sairaanhoitaja.orimattila@aurio.fi

maren_olkkonen

Maren Olkkonen

Vastaava sairaanhoitaja
maren.olkkonen@aurio.fi
p. 045 1830 041

markus_olkkonen

Markus Olkkonen

Sairaanhoitaja
markus.olkkonen@aurio.fi
p. 045 1766 404

jan_olkkonen

Jan Olkkonen

Toimitusjohtaja
jan.olkkonen@aurio.fi
p. 041 5451 430

michael_olkkonen

Michael Olkkonen

Operatiivinen johtaja
michael.olkkonen@aurio.fi
p. 040 1724 926

hannu_olkkonen

Hannu Olkkonen

Kehityspäällikkö
hannu.olkkonen@aurio.fi
p. 044 3360 502

ryhmäkuva_2019

Parasta hoidon vaikuttavuutta yhteistyöllä!

Aurio Hoivassa työskentelee joukko alan ammattilaisia, jotka pitävät huolta sinun terveydestäsi ja hyvinvoinnistasi. Varmistamme, että palvelumme ovat laadukkaita ja vaikuttavia.

Tervetuloa!

Aurio Hoiva Oy

045 136 5303 
Puhelut arkisin klo 8.00 - 16.00
Virka-aikana tavoitat alueiden sairaanhoitajat omista numeroista.

0600 390 400 (1,52e/min + pvm/mpm)
Puhelut kaikkina viikonpäivinä klo 7.00 - 22.00.

asiakaspalvelu@aurio.fi
 

Toimipiste ja postitusosoite
Lepikonkatu 10, 15100 Lahti