Yhteystiedot

Asiakaspalvelu

045 136 5303
Puhelut ja tekstiviestit arkisin klo 7.00 - 17.00
Virka-aikana voit tavoitella sairaanhoitajia omista numeroistaan.

0600 390 400 (1,53e/min + pvm/mpm)
Puhelut arkisin klo 17.00 - 22.00
Viikonloppuisin ja pyhinä klo 7.00 - 22.00

24/7 Hälytyskeskus
Aurion asiakkaille ympärivuorokautinen auttamisvalmius. Kysy lisää!

asiakaspalvelu@aurio.fi
Käsittelyaika arkisin klo 7.00 - 17.00

Toimipiste ja postitusosoite
Lepikonkatu 10, 15100 Lahti

Yhteydenottopyyntö


Laskutus

Verkkolasku: 003725847187
Operaattorin välittäjätunnus: OpusCapita (E204503)
(Vastaanotamme ensisijaisesti verkkolaskuja)

Yritys

Y-tunnus: 2584718-7
Alv-tunnus: FI25847187

Yhteyshenkilösi

maren_olkkonen

Maren Olkkonen

Vastaava sairaanhoitaja
maren.olkkonen@aurio.fi
p. 045 1830 041

markus_olkkonen

Markus Olkkonen

Sairaanhoitaja
markus.olkkonen@aurio.fi
p. 045 1766 404

katja_leivo

Katja Leivo

Sairaanhoitaja
katja.leivo@aurio.fi
p. 044 7560 459

raisa_kaartinen

Raisa Kaartinen

Sairaanhoitaja
raisa.kaartinen@aurio.fi
p. 044 7560 451

jan_olkkonen

Jan Olkkonen

Toimitusjohtaja
jan.olkkonen@aurio.fi
p. 041 5451 430

michael_olkkonen

Michael Olkkonen

Operatiivinen johtaja
michael.olkkonen@aurio.fi
p. 040 1724 926

hannu_olkkonen

Hannu Olkkonen

Kehityspäällikkö
hannu.olkkonen@aurio.fi
p. 044 3360 502

ryhmäkuva_2019

Parasta hoidon vaikuttavuutta yhteistyöllä!

Aurio Hoivassa työskentelee joukko alan ammattilaisia, jotka pitävät huolta sinun terveydestäsi ja hyvinvoinnistasi. Varmistamme, että palvelumme ovat laadukkaita ja vaikuttavia.

Tervetuloa!

Aurio Hoiva Oy

045 136 5303 
Puhelut ja tekstiviestit arkisin klo 7.00 - 17.00 
Virka-aikana voit tavoitella sairaanhoitajia omista numeroistaan.

0600 390 400 (1,53e/min + pvm/mpm)
Puhelut arkisin klo 17.00 - 22.00
Viikonloppuisin ja pyhinä klo 7.00 - 22.00

asiakaspalvelu@aurio.fi
Käsittelyaika arkisin klo 7.00 - 17.00

Toimipiste ja postitusosoite
Lepikonkatu 10, 15100 Lahti